TPAGA1513D - FIP KIT - CASE IH
Part # TPAGA1513D
Package Weight:
  • 3.1 kg
Package Length:
  • 410 mm
Package Width:
  • 200 mm
Package Height:
  • 310 mm
Package Quantity
  • 1
This Kit includes the following parts:
Part Number
Description
Quantity
  • Hydraulic Oil Filter - 93 mm OD x 176 mm L
  • Hydraulic Oil Filter - 98 mm OD x 151 mm L
  • Hydraulic Oil Filter - 118 mm OD x 260 mm L
  • Part Number
    Description
    Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
    Quantity
    3
    3
Type
  • Type
    Kit
    Kit
There are no fitments for this product.
    Check fitment and access technical drawings #TPAGA1513D
  • Model Name
  • EQUIPMENT FITMENT
  • Product Type
  • Product Line
High Power
  • New generation able to supply high eleltrical demand
  • optimal charging speed at all temperatures
Maintenance Free
  • Superior design to ensure long lifespan with zero maintenance
High Power
Maintenance Free
Package Weight:
  • 3.1 kg
Package Length:
  • 410 mm
Package Width:
  • 200 mm
Package Height:
  • 310 mm
Package Quantity
  • 1