BN313326 - FENDER ASSY. - NEW HOLLAND AGRICULTURE
Part # BN313326
Package Weight:
- 36.955 kg
Package Length:
- 1691 mm
Package Width:
- 954 mm
Package Height:
- 735 mm
Package Quantity
- 1
This Kit includes the following parts:
Boulon à tête hexagonale - M10 x 1,5 x 356
RONDELLE4
CONTRE-ECROU6
Contre-écrou de classe 8 - M10 x 1,54
BOULON EN U1
Rondelle - 0,41 po DI x 1,12 po DE x 0,13 po d'ép.6
Rondelle - Acier trempé - 13.3 mm (DI) x 24,5 mm (DE) x 3 mm d'ép.4
Boulon à tête hexagonale - Cl 8.8 - Filetage complet - M12 x 1,75 x 351
Boulon3
SPACER6
Part NumberDescriptionLorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.Quantity3
There are no fitments for this product.
Model Name -
EQUIPMENT FITMENT -
Product Type -
Product Line
Check fitment and access technical drawings #BN313326
Package Weight:
- 36.955 kg
Package Length:
- 1691 mm
Package Width:
- 954 mm
Package Height:
- 735 mm
Package Quantity
- 1
Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.3
Part NumberDescriptionBoulon à tête hexagonale - M10 x 1,5 x 35.Quantity6
Part NumberDescriptionRONDELLE.Quantity4
Part NumberDescriptionCONTRE-ECROU.Quantity6
Part NumberDescriptionContre-écrou de classe 8 - M10 x 1,5.Quantity4
Part NumberDescriptionBOULON EN U.Quantity1
Part NumberDescriptionRondelle - 0,41 po DI x 1,12 po DE x 0,13 po d'ép..Quantity6
Part NumberDescriptionRondelle - Acier trempé - 13.3 mm (DI) x 24,5 mm (DE) x 3 mm d'ép..Quantity4