ZD12P01100 - O-RING - DEFAULT
Part # ZD12P01100
10.8mm ID x 15.6mm OD x 2.4mm Thk
Package Weight:
- 0.002 kg
Package Length:
- 110 mm
Package Width:
- 155 mm
Package Height:
- 3 mm
Package Quantity
- 1
This Kit includes the following parts:
Part NumberDescriptionLorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.Quantity3
KitCONSTRUCTION DIA.
KitKIT.
KitKobelco Excavator O-Ring Kit.
There are no fitments for this product.
Model Name -
EQUIPMENT FITMENT -
Product Type -
Product Line
Check fitment and access technical drawings #ZD12P01100
Package Weight:
- 0.002 kg
Package Length:
- 110 mm
Package Width:
- 155 mm
Package Height:
- 3 mm