BN313326 - FENDER ASSY. - CASE IH
Part # BN313326
Package Weight:
- 36.955 kg
Package Length:
- 1691 mm
Package Width:
- 954 mm
Package Height:
- 735 mm
Package Quantity
- 1
This Kit includes the following parts:
Boulon à tête hexagonale - M10 x 1,5 x 356
RONDELLE4
BRACKET1
MONTAGE1
PLAQUE1
CONTRE-ECROU6
RETENEUR1
Lock Nut - Class 8 - M10 x 1.54
U-BOLT1
Washer - 0.41" ID x 1.12" OD x 0.13" Thk6
Washer - Hardened Steel - 13.3 mm ID x 24.5 mm OD x 3 mm Thk4
Hex Bolt - Cl 8.8 - Full Thread - M12 x 1.75 x 351
Bolt3
SPACER6
SUPPORT1
SUPPORT1
BRACKET1
REPAIR KIT1
Part NumberDescriptionLorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.Quantity3
There are no fitments for this product.
Model Name -
EQUIPMENT FITMENT -
Product Type -
Product Line
Check fitment and access technical drawings #BN313326
Package Weight:
- 36.955 kg
Package Length:
- 1691 mm
Package Width:
- 954 mm
Package Height:
- 735 mm
Package Quantity
- 1
Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.3
Part NumberDescriptionBoulon à tête hexagonale - M10 x 1,5 x 35.Quantity6
Part NumberDescriptionRONDELLE.Quantity4
Part NumberDescriptionBRACKET.Quantity1
Part NumberDescriptionMONTAGE.Quantity1
Part NumberDescriptionPLAQUE.Quantity1
Part NumberDescriptionCONTRE-ECROU.Quantity6
Part NumberDescriptionRETENEUR.Quantity1
Part NumberDescriptionLock Nut - Class 8 - M10 x 1.5.Quantity4
Part NumberDescriptionU-BOLT.Quantity1
Part NumberDescriptionWasher - 0.41" ID x 1.12" OD x 0.13" Thk.Quantity6
Part NumberDescriptionWasher - Hardened Steel - 13.3 mm ID x 24.5 mm OD x 3 mm Thk.Quantity4