CMAG00H33R - KIT - DEFAULT
Part # CMAG00H33R
Package Weight:
  • 65.0 kg
Package Length:
  • 1080 mm
Package Width:
  • 550 mm
Package Height:
  • 530 mm
Package Quantity
  • 1
This Kit includes the following parts:
Part Number
Description
Quantity
  • Part Number
    Description
    Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
    Quantity
    3
    3
Type
  • Type
    Kit
    Kit
There are no fitments for this product.
    Check fitment and access technical drawings #CMAG00H33R
  • Model Name
  • EQUIPMENT FITMENT
  • Product Type
  • Product Line
High Power
  • New generation able to supply high eleltrical demand
  • optimal charging speed at all temperatures
Maintenance Free
  • Superior design to ensure long lifespan with zero maintenance
High Power
Maintenance Free
Package Weight:
  • 65.0 kg
Package Length:
  • 1080 mm
Package Width:
  • 550 mm
Package Height:
  • 530 mm
Package Quantity
  • 1
    Hex Bolt - Full Thread - M8 x 20 mm L.
    50
    Belleville Lock Washer - M8 Bolt Size x 18mm OD x 1.4mm Thick.
    25
    Joint d’étanchéité en caoutchouc.
    PROFIL.
    SEAL.
    VIS.
    Ensemble du cadre.
    Bushing - Zinc-Plated - 33 mm OD x 17 mm ID x 8 mm L.
    PLATE.
    RIVET.
    10
    Pop Rivet - 4.8 mm OD x 18 mm L.