ASAGBHE2007 - KIT DE REVISION - CASE IH
Part # ASAGBHE2007
Package Weight:
- 5.99 kg
Package Length:
- 290 mm
Package Width:
- 200 mm
Package Height:
- 190 mm
Package Quantity
- 1
This Kit includes the following parts:
Raccord hydraulique2
VIS A TETE BOMBEE2
Écrou hexagonal - Cl 10 - M122
Rondelle - 13,3 mm (Di) x 28,5 mm (De) x 4 mm d'épaisseur2
Raccord en T - 11/16 po -16 ORFS x 11/16 po - 16 ORFS x 7/16 po-20 ORB #841515651
ENTRETOISE2
KIT1
Part NumberDescriptionLorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.Quantity3
There are no fitments for this product.
Model Name -
EQUIPMENT FITMENT -
Product Type -
Product Line
Check fitment and access technical drawings #ASAGBHE2007
Package Weight:
- 5.99 kg
Package Length:
- 290 mm
Package Width:
- 200 mm
Package Height:
- 190 mm
Package Quantity
- 1
Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.3
Part NumberDescriptionRaccord hydraulique.Quantity2
Part NumberDescriptionVIS A TETE BOMBEE.Quantity2
Part NumberDescriptionÉcrou hexagonal - Cl 10 - M12.Quantity2
Part NumberDescriptionRondelle - 13,3 mm (Di) x 28,5 mm (De) x 4 mm d'épaisseur.Quantity2