LS43H01005P1 - CLAMP - DEFAULT
Part # LS43H01005P1
43mm ID, 12mm Bolt Hole, J Type
Package Weight:
- 0.181 kg
Package Length:
- 95 mm
Package Width:
- 76 mm
Package Height:
- 5 mm
Package Quantity
- 1
This Kit includes the following parts:
Part NumberDescriptionLorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.Quantity3
KitKIT.
KitKIT.
KitLINE.
There are no fitments for this product.
Model Name -
EQUIPMENT FITMENT -
Product Type -
Product Line
Check fitment and access technical drawings #LS43H01005P1
Package Weight:
- 0.181 kg
Package Length:
- 95 mm
Package Width:
- 76 mm
Package Height:
- 5 mm