BN321082 - 3" 90° Banjo® Hose Barb Elbow x 3" Flange - CASE IH
Part # BN321082
Le coude à raccord cannelé#BN321082 Banjo® supporte une pression maximale de 150 PSI.
Package Weight:
- 0.345 kg
Package Length:
- 197 mm
Package Width:
- 140 mm
Package Height:
- 108 mm
Package Quantity
- 1
This Kit includes the following parts:
Part NumberDescriptionLorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.Quantity3
KitKIT D'ENTRETIEN.
KitKIT D'ENTRETIEN.
KitTrousse d'amélioration et d'entretien d'outil agricole au champ.
KitDIA KIT, PRODUITS AD.
KitKIT.
KitEnsemble de remplissage avant.
KitDIA KIT, PRODUITS AD.
There are no fitments for this product.
Model Name -
EQUIPMENT FITMENT -
Product Type -
Product Line
Check fitment and access technical drawings #BN321082
Package Weight:
- 0.345 kg
Package Length:
- 197 mm
Package Width:
- 140 mm
Package Height:
- 108 mm