ASAGBHE2007 - FIP KIT - CASE IH
Part # ASAGBHE2007
Package Weight:
- 5.99 kg
Package Length:
- 290 mm
Package Width:
- 200 mm
Package Height:
- 190 mm
Package Quantity
- 1
This Kit includes the following parts:
Part NumberDescriptionLorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.Quantity3
There are no fitments for this product.
Model Name -
EQUIPMENT FITMENT -
Product Type -
Product Line
Check fitment and access technical drawings #ASAGBHE2007
Package Weight:
- 5.99 kg
Package Length:
- 290 mm
Package Width:
- 200 mm
Package Height:
- 190 mm
Package Quantity
- 1
Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.3
Part NumberDescriptionRaccord hydraulique.Quantity2
Part NumberDescriptionVIS A TETE BOMBEE.Quantity2
Part NumberDescriptionHex Nut - Cl 10 - M12.Quantity2
Part NumberDescriptionWasher - 13.3mm ID x 28.5mm OD x 4mm Thick.Quantity2