MPAGCCF1804 - FIP KIT - NEW HOLLAND AGRICULTURE
Part # MPAGCCF1804
DELIVERY INFO
Please select a dealer to view delivery options
Package Weight:
  • 0.552 kg
Package Length:
  • 430 mm
Package Width:
  • 290 mm
Package Height:
  • 180 mm
Package Quantity
  • 1
This Kit includes the following parts:
Part Number
Description
Quantity
  • Part Number
    Description
    Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
    Quantity
    3
    3
Type
  • Type
    Kit
    Kit
There are no fitments for this product.
    Check fitment and access technical drawings #MPAGCCF1804
  • Model Name
  • EQUIPMENT FITMENT
  • Product Type
  • Product Line
High Power
  • New generation able to supply high eleltrical demand
  • optimal charging speed at all temperatures
Maintenance Free
  • Superior design to ensure long lifespan with zero maintenance
High Power
Maintenance Free
Package Weight:
  • 0.552 kg
Package Length:
  • 430 mm
Package Width:
  • 290 mm
Package Height:
  • 180 mm
Package Quantity
  • 1
    Spring Lock Washer - 10.2 mm ID x 18.1 mm OD x 2.35 mm Thk.
    2
    Hex Screw - Cl 8.8 - M10 x 50.
    2
    COTTER PIN.
    Washer - 11 mm ID x 24 mm OD x 2 mm Thk.